Studio urody uroki natury - zabiegi na twarz Jelenia Góra

Zabiegi na twarz

Kosmetologia Jelenia Góra

Pielęgnacja twarzy

Zapraszam Cię do zapoznania się z zabiegami, które wykonuję w studiu. W ofercie znajdziesz nie tylko zabiegi dla cery dojrzałej, ale również dla cery młodej i borykającej się z problemem trądziku. Dobieram zabiegi do potrzeb i problemów skóry, a także oczekiwań klientki. Wiele z moich zabiegów wykonuję przy użyciu profesjonalnych urządzeń kosmetycznych m.in. Hydroderm® Original, który dzięki nowoczesnej technologi może działać wieloetapowo. Pełny zakres usług oraz aktualne ceny dostępne są w cenniku.

Zabiegi na twarz Jelenia Góra

peeleing kawitacyjny

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny to metoda bezbolesnego i głębokiego oczyszczania skóry. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek skóry następuje w sposób bezpieczny, pozbawiony efektów ubocznych. Metoda ta stanowi alternatywę dla manualnego oczyszczania twarzy. Zabieg jest przyjemny i relaksujący. Po peelingu kawitacyjnym nakładam odżywczą maskę. Oczyszczona skóra lepiej przyjmuje składniki odżywcze.

Zabieg można połączyć z sonoforezą, która za pomocą fal ultradźwiękowych wprowadza w głąb skóry składniki aktywne zawarte w ampułce dobranej odpowiednio do potrzeb skóry.

peelingi enzymatyczne Jelenia Góra

Peeling enzymatyczny

Peelingi to popularny zabieg złuszczania naskórka, dobierany indywidualnie, w zależności od wskazań i potrzeb skóry. Wykazują skuteczność w terapii przebarwień, wielu postaci trądziku i blizn powstałych podczas jego przebiegu. Działają wygładzająco i ujędrniająco, a także wyrównują strukturę skóry. Najlepsze efekty uzyskamy w serii 4-6 zabiegów wykonywanych w odstępach 14 – 21 dni.

Skóra po zabiegu w zależności od dobranego peelingu przez kilka dni może być zaczerwieniona, napięta. Stary naskórek poddany jest procesowi łuszczenia. W tych dniach należy unikać wystawiania się na promienie słoneczne, korzystania z sauny, basenu.

oczyszczanie wodorowe

Oczyszczanie wodorowe

Podczas zabiegu wykorzystuje się terapię aktywnym wodorem, który ma zdolność penetracji w głąb skóry. Złuszcza on i dogłębnie oczyszcza warstwę rogową naskórka, dlatego też wodorowe oczyszczanie skóry redukuje zaskórniki i trądzik. Zabieg ma również działanie przeciwstarzeniowe, nawilża i dotlenia skórę, a także pobudza procesy regeneracyjne i eliminuje wolne rodniki.

Zabieg wykonujemy co 3-4 tygodnie.

Przeciwwskazania:

mezoterapia ultradźwiękowa

Mezoterapia ultradźwiękowa

To całkowicie bezbolesny i bezpieczny dla organizmu zabieg. To świetna alternatywa, dla osób które nie chcą zdecydować się na mezoterapię igłową. Ta metoda również gwarantuje świetne efekty bez konieczności wykonywania nakłuć skóry. W czasie wykonywania mezoterapii bezigłowej specjalistyczna głowica generująca prąd elektryczny przykładana jest do skóry wraz z dawką substancji aktywnych. Impulsy wspomagają wnikanie podanych składników zawartych w kosmetykach. Mezoterapia ultradźwiękowa jest dla osób, które chcą walczyć z oznakami starzenia.

Metoda ta umożliwia:

fale radiowe Jelenia Góra

Fale Radiowe

Zabieg przy użyciu fal radiowych i światłoterapii często nazywany jest liftingiem bez skalpela. Specjalna głowica emitująca ciepło stymuluje skórę do wytwarzania włókien kolagenowych. Efektem tego zabiegu jest napięcie struktur skóry oraz ich odnowa. Wykorzystywane przeze mnie urządzenie kosmetyczne dodatkowo emituje kilka rodzajów świateł, mających wpływ na wyciszenie i relaksacje cery. Potęguje to efekt terapii odmładzającej. Fale radiowe w towarzystwie światłoterapii świetnie sprawdzają się nie tylko na twarz, ale również na szyję i dekolt.

Fale radiowe mają działanie:

infuzja tlenowa3

infuzja tlenowa

Infuzja tlenowa to nowa, nieinwazyjna metoda odmładzania skóry. Bazuje ona na technologii hiperbarycznego tlenu oraz na wprowadzaniu w skórę skoncentrowanych składników aktywnych. Zabieg przynosi efekt natychmiastowego odmłodzenia, wygładzenia i odświeżenia skóry. Wielu kosmetologów uważa, że infuzja tlenowa jest bezinwazyjną i bezbolesną alternatywą dla botoxu.

W przypadku skóry dojrzałej infuzja tlenowa niweluje i zmniejsza oznaki procesu starzeniowego, wzmacnia kondycję skóry i jej strukturę, natomiast w przypadku młodej i delikatnej skóry pozwala działać prewencyjnie, zapobiega spadkowi napięcia i utracie wody. Zabieg świetnie sprawdzi się dla kobiet jak i mężczyzn. Najlepiej zabieg wykonywać w serii – co najmniej jeden w miesiącu, aby odżywiać skórę i wzmacniać jej strukturę.

2023-02-01_182958

Hydrabrazja tlenowa

Warto przyznać, że hydrabrazja jest przyjemniejsza dla pacjenta od zwykłej mikrodermabrazji, ponieważ nie dochodzi tu do mechanicznego ścierania naskórka. Nie dochodzi do podrażnienia i zaczerwienienia skóry i klientki uwielbiają ten zabieg. Polega na intensywnym złuszczaniu martwych komórek naskórka za pomocą tlenu oraz aplikowanego pod ciśnieniem strumienia soli fizjologicznej. Skóra już po pierwszym zabiegu wygląda świeżo, naturalnie i zdrowo.

Osoby ze skórą wrażliwą, dojrzałą, naczyniową mogą korzystać z wodnej mikrodermabrazji, aby rozjaśnić skórę, wygładzić zmarszczki i zmniejszyć widoczność blizn oraz przebarwień. Jest to zabieg nieinwazyjny i możliwy do przeprowadzenia, nawet przy skórze wrażliwej i naczyniowej.

zabiegi dla mężczyzn Jelenia Góra

MEzoterapia Dermapen

tekst

fale radiowe Jelenia Góra

Mikrodermabrazja

To zabieg dla osób, które chcą poczuć lekkość i dogłebne oczyszczenie. Złuszczanie naskórka przy zastosowaniu mikrodermabrazji działa na poprawę estetyki cery oraz wspiera leczenie i regenerację. Niweluje drobne zmarszczki, blizny i przebarwienia słoneczne oraz pobudza produkcję kolagenu. Po zabiegu skóra jest przygotowana do pobierania aktywnych składników z kosmetyków.

Najważniejszym efektem mikrodermabrazji jest rozjaśnienie i odświeżenie cery dzięki dogłębnemu złuszczaniu warstwy rogowej naskórka. Twarz jest zdecydowanie bardziej gładsza. W przypadku skóry tłustej systematyczna seria zabiegów zmniejsza wydzielanie sebum i powstrzymuje powstawanie zaskórników. Jest to zabieg polecany także w przypadku blizn.

Voucher na
zabiegi na twarz

Voucher to świetny pomysł na prezent. Może być personalizowany na konkretny zabieg lub do dowolnego wykorzystania zgodnie z aktualnym cennikiem.